Portfolio nemovitostí

Na Mariánské cestě 1

NA MARIÁNSKÉ CESTĚ

Rezidenční development v Brandýse nad Labem, v oblasti Praha východ. Projekt Na Mariánské cestě je navíc z pohledu architektury velmi nadstandardním počinem a technické standardy samotného projektu jsou velmi slušné.

ASTRID GARDEN

Projekt, který se nachází v rychle se rozvíjející pražské čtvrti Holešovice. Část Holešovic, kde se projekt nachází, je adresou s mimořádným potenciálem pro další rozvoj a my nepochybujeme o tom, že tuto čtvrť čeká velmi příznivý developerský
rozvoj.

ARCUS TIMBER

Další etapa výstavby významného urbanistického projektu Arcus City, který se nachází v blízkosti stanice metra Stodůlky. Dvě budovy postavené pod názvem Timber jsou však zásadně odlišné od bytů, které jsme koupili v první etapě. Jedná se totiž o moderní typ dřevostavby v kombinaci s železnou konstrukcí.

NOVÉ MODŘANY

Projekt, který se nachází v urbanisticky rozvíjející se pražské městské čtvrti Modřany, s výbornou dopravní dostupností do centra města a občanskou vybaveností. Jedná se o bydlení v klidné čtvrti, která je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak mladé páry. U projektu se čeká růst jeho hodnoty v závislosti na dokončení plánované trasy metra D.

BYTY LIMUZSKÁ

Projekt, který se nachází v pražské čtvrti Strašnice, v ulici Limuzská. Výhodou tohoto projektu je jeho výborná dopravní dostupnost, jelikož se projekt nachází vedle točny tramvají, u zastávky Depo Hostivař. Projekt má rovněž výbornou dopravní dostupnost na pražský okruh.

REZIDENCE U ROKYTKY

Projekt, který se nachází v izolované zástavbě nedaleko ulice Českobrodská přibližně 300 metrů východně od obchodního domu Kaufland a Auto Jarov na křižovatkách Spojovací a Českobrodská. Jedná se o bydlení v klidné čtvrti, které je autem dobře dostupné do centra Prahy a zároveň nedaleko městského okruhu.

TERASY PLZEŇSKÁ

Projekt je situován na západním konci ulice Plzeňská na Praze 5. Nachází ve v bezprostřední blízkosti Pražského okruhu. V těsné blízkosti se rovněž nachází přímá doprava MHD Hlušičkova, ze které je možné se dostat do centra Prahy 5
Anděl za 15 minut tramvají.

NEUGRAF

Developerský projekt se nachází v blízkosti parku Sacré Coeur a obchodního centra Nový Smíchov. Od frekventované komunikace Plzeňská ho dělí moderní kancelářská budova Smíchoff. Neugraf je projektem, který ocení zejména ti obyvatelé, kteří chtějí žít v centru Prahy na dosah svého zaměstnání a kulturních
příležitostí, které centrum nabízí.

ARCUS CITY

Významný urbanistický projekt nové čtvrti Arcus City se nachází v blízkosti stanice metra Stodůlky a má tedy vynikající dopravní dostupnost MHD. Projekt je určen primárně těm obyvatelům, kteří chtějí žít sice v Praze, ale zároveň preferují klid.

REZIDENCE BRANÍK

Projekt je situován ve vilové čtvrti nedaleko vyhlídky Dobeška v blízkosti Vltavy. Projekt navzdory soukromí, které poskytuje, má dobrou dopravní dostupnost autem i MHD. V jeho okolí se nacházejí Žluté lázně a Plavecký stadion Podolí.